Jeśli chcemy pokonać aktualne problemy, musimy być gotowi na nowe rozwiązania.
Musimy być gotowi do uczynienia nowych kroków i wypróbowania nowych pomysłów.
Nie wolno nam zaakceptować, stale upowszechnianego argumentu,
że można przeżyć w szkodliwych dla zdrowia warunkach.

Harald Alke - „Energia dla milionów”

 

 

 

Dnia 26 czerwca 2015 r.

IMG 1625Na Górnym Śląsku rozpoczęła swoją energetyczną pracę duża Piramida Horusa model E. Całość przedsięwzięcia tworzono od podstaw, przy współudziale i energetycznym doładowaniu z nieco mniejszych Piramid Horusa model D, C, B oraz A, z którymi od kilku już lat intensywnie pracują ich właściciele. Efekt jest prawdziwie imponujący.

 

Dziękujemy Tomkowi i Jego wspaniałej Żonie za przepiękny, energetyczny Dar dla nas wszystkich oraz dla całej naszej Planety i życzymy im dalszych sukcesów zarówno w biznesie, jak i w życiu osobistym.

Pracujemy dla Dobra Planety i szczęśliwszej przyszłości ludzkości.

 

 

 

 

27 maja 2013

DSC 0071W Polsce powstaje już coraz więcej przepięknych miejsc z dużymi modelami Piramid Horusa.Niektórzy właściciele dużych modeli Piramid Horusa nie chcą publikacji, więc szanujemy ich prywatność.Na opublikowanie tego zdjęcia z pięknej, nowej nieruchomości pod Zieloną Górą, otrzymaliśmy właśnie zgodę, dlatego z wielką satysfakcją je Państwu prezentujemy. Takie piękne, prywatne oazy harmonii, powstają zarówno w Polsce, jak i w całej Europie… Tworzą je ludzie rozumiejący potrzebę poprawienia zarówno swojego wnętrza jak i środowiska, w którym przyszło nam wszystkim obecnie żyć. Rozwijający się duchowo ludzie potrafią już bezbłędnie odróżniać prawdziwie przyjazną i przywracającą wewnętrzną radość, energię ... >> czytaj dalej 

 

18 maja 2013

20130519 101846Od wielu już lat, moją życiową pasją jest energetyczna praca z Piramidami Horusa. Odkąd jestem wdową, moim hobby stał się też mój ogród.Energia moich ukochanych Piramid Horusa wspomaga realizację każdego mojego pomysłu. Przebudowałam już dom, teraz przyszedł także czas na ogród. Postanowiłam go powiększyć i oczywiście ustawić nowe Piramidy Horusa. Do pomocy zaprosiłam naszego przyjaciela. Pomógł mi ustawić w odległej głębi ogrodu, nowy model C z chalcedonem.
Pracowaliśmy całą sobotę, przy pięknej majowej pogodzie, pośród młodej zieleni ogrodu i cudownego zapachu azalii.Praca była niezwykle przyjemna i radosna. Śmialiśmy się z psikusa, jaki zrobił nam dowcipny Adam … >> czytaj dalej

 

 

Wielki Ciąg Piramid Horusa we Francji – relacja z naszej wyprawy - przeczytaj koniecznie

DSC07763 smW lipcu 2009 roku byliśmy z wizytą u Haralda Alke  we Francji, w jego Wielkim Ciągu Piramid Horusa.

Nasza podróż była niezwykle wzmacniająca i inspirująca. Umocniła nas na naszej słusznej drodze pokazując, jak ważna i cenna dla ludzi oraz całego środowiska jest ta przyjazna, niosąca  prawdziwą Bożą Moc Energia Piramid Horusa. Każdy kto korzysta z Oryginalnych Piramid Horusa, ma przed sobą piękną i dobrą przyszłość. W tej prawdziwie cudownej energii jesteśmy w stanie zrealizować każde najpiękniejsze i poparte dobrymi intencjami marzenie. Przekonaliśmy się, że warto inwestować w to co dobre, piękne i prawdziwie wartościowe.

 

 

Naszymi ogromnymi doświadczeniami  chcemy dalej PICT5655 sm dzielić się z wszystkimi ludźmi, działającymi  na rzecz umacniania Prawdziwego Dobra w Polsce i na świecie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


23 i 24 maja 2009

 

 Rozmowy przy kawie są bardzo konstruktywneByliśmy z kolejną już wizytą w Kyborg Instytucie Haralda Alke w Niemczech. Wszystkich pozytywnych wrażeń z pobytu w tym magicznym miejscu oraz radości ze spotkania z Haraldem, nie sposób opisać słowami. Energetyczna magia tego  przepięknie harmonizowanego miejsca, urzekła nas do tego stopnia, że zatraciliśmy zupełnie poczucie naszego linearnego czasu. Do późnych godzin nocnych prowadziliśmy rozmowę z przesympatycznym Haraldem  Alke i jego przemiłą żoną Vereną. Ich życzliwość wobec ludzi, jak i troska o nieskazitelną, energetyczną jakość  wytwarzanych w Instytucie, starą bardzo alchemiczną metodą sprzętów, w tym znanych już i uznanych w świecie Piramid Horusa, jest wręcz niepowtarzalna.

 


W pracowni Mistrza ...Mistrz Harald Alke zademonstrował  nam techniki swojej duchowej pracy, jak również  zdradził kilka tajników  jego alchemicznej pracowni.


PICT 5350 smallDoskonała  jakość, przyjaznych ludziom Boskich Energii Piramid Horusa oraz moc twórczego umysłu, udzieliły się naszej aurze prawie natychmiast. Otrzymaliśmy wiele nowych inspiracji oraz rozwiązań na naszą dalszą wspólną i owocną współpracę.


PICT 5337 smallOryginalne piramidy Horusa polecamy więc każdemu nowocześnie myślącemu oraz wrażliwemu na nieskazitelne energetycznie piękno, mieszkańcowi  Ziemi. Doskonała energetyczna jakość oryginalnych Piramid Horusa jest  niepowtarzalna i w żadnym razie nie sposób ją podrobić. Energetyczny Hologram Mistrza jest niepowtarzalny i posiadają go jedynie, doskonałe w swym wibracyjnym oddziaływaniu, oryginały. Nie ma drugich tak doskonałych  energetycznie konstrukcji. Proponujemy to każdemu sprawdzić osobiście.

 

DSC 00683 smallMedytacji na tronie faraonów.


DSC 00682 smallPracę z berłami.


DSC 00698 smallKażde z magicznych urządzeń ma inne przeznaczenie ...

  
PICT 0783 small11 wrzesień 2006 - Instalacja modelu D była doniosłym wydarzeniem w naszym życiu.
Jeżeli choć 1% ludzkości zmieni swoje zdanie z destrukcji na odbudowywanie ,to mamy przed sobą złote lata przyszłości.
Nie zamierzamy stać bezczynnie i tracić czasu na narzekaniu i zrzucaniu całego niezadowolenia na innych. Sami zabraliśmy się do twórczej pracy nad naprawą tego, co zniszczyli przestarzali w swym myśleniu i działaniu oszołomi.
Nasz projekt realizowany jest poprzez oryginały, opatentowanych w Niemczech przez Haralda Alke, konstrukcji energetycznych zwanych Piramidami Horusa
®,  tworzących na Śląsku pod Rybnikiem nasze Polskie Centrum Odnowy Energetycznej Piramidy Horusa Śląsk .
Są tu cztery modele tych nowoczesnych technologicznie, energetycznych konstrukcji, w tym  aż dwa duże, stojące w specjalnie przygotowanym dla nich ogrodzie.


Obraz 239 smallPoprawiają duchową i fizyczną kondycję ludzi, jak również zwierząt i roślin poprzez stałą subtelną emisję życiodajnej energii.
Ludzie instynktownie podążają  za ta dobroczynną energią .Instynktownie czują, że jest ona dla nich  uzdrawiająca.

 

Obraz 272 smallZnalezienie się we wnętrzu piramidy model D daje niezapomniane doświadczenia.

 

PICT 0691 smallMieliśmy przyjemność być gośćmi Instytutu na początku września 2006 roku.

 

W modelu D Piaramidy HorusaWspólnie z niemieckim Instytutem Kyborg, realizujemy EUROPEJSKI, EKOLOGICZNY PROJEKT ENERGETYCZNEJ ODNOWY NATURALNEGO ŚRODOWISKA NASZEJ PLANETY, zniszczonego przez bezmyślne i destruktywne działania cywilizacyjne.

 

Adam MielimąkaNasz projekt kierowany jest do ludzi mądrych ,którzy umieją samodzielnie myśleć i podejmować słuszne decyzje. W szczególności kierujemy go do osób prywatnych, przedsiębiorców, biznesmenów, gospodarzy miast i gmin oraz właścicieli dużych obiektów użyteczności publicznej. Świat w którym żyjemy ,jest bowiem naszym wspólnym produktem. Możemy go jeszcze zdążyć wspólnie naprawić.

Wystarczy otworzyć wreszcie, zamknięte na to nasze oczy...

 

Irena Mielimąka w ogrodzie z Piramidami HorusaPiramidy Horusa w zależności od swojej wielkości ,w dużym stopniu regenerują i oczyszczają środowisko naturalne ludzi, eliminując negatywne wpływy różnego typu szkodliwego promieniowania geopatycznego, radioaktywnego ,oraz wielu postaci tzw. elektrosmogu.

 

Fenomeny wśród Piramid HorusaNadzwyczajne fenomeny energetyczne pojawiające się nad wielką 9-cio metrową piramidą we Francji

Te zadziwiające  zjawiska świetlne powtarzają się w obrębie Ciągu Piramid we Francji, od kilku już lat.

Najlepiej widać je nad największą 9-cio metrową Dużą Piramidą (model „G”).

 

 

 

Oprócz  przepływające j energii, widać tam szybko poruszające się nad piramidą punkty i plamy świetlne.

Nie może tu chodzić o ż adne sztuczne efekty.

To zjawisko można zobaczyć na własne oczy, w kamerze lub aparacie fotograficznym, który  na dodatek utrwala je na zdjęciu. To jest jedno z takich zdjęć, wykonane przez Haralda Alke. 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de