Magia i stuka

 

Przyszłość tworzymy tu i teraz. - O co tu tak naprawdę chodzi?

 

Współczesna cywilizacja naukowo-techniczna próbuje uchwycić i tłumaczyć wszelkie Prawa Natury, w sposób stricte analityczny, aby móc w ten sposób udowodnić, techniczny postęp całej ludzkości. To jednak, nie jest właściwe zrozumienie natury i wnosi ono sobą wiele, widocznych już dzisiaj gołym okiem problemów oraz destrukcji.


Jest, bowiem zupełnie inna droga.


Dopóki istnieje ludzkość, a właściwie dopóki istnieją sensytywnie uzdolnieni na tej Ziemi ludzie, którzy potrafią odbierać i odczuwać w sposób naturalny wszelkie zjawiska wypływające z połączenia z Naturą, będzie można odnajdywać drogę do najlepszych rozwiązań, wykorzystujących w sposób jak najbardziej efektywny, naturalne siły przyrody.

Służyć temu mogą w sposób szczególny duchowe instrumenty, energetyczne konstrukcje oraz przedmioty sztuki duchowej, takie jak powszechnie już znane, oryginalne Podwójne Energetyczne Piramidy Horusa®, różnego rodzaju magiczne berła wypełnione minerałami, obwody oscylacyjne, które w sposób harmonijny funkcjonują i są wszystkie do nabycia w Instytucie Kyborg Harald Alke© w Niemczech.

Przedmioty te, w sposób jak najbardziej subtelny, wykorzystują otaczające nas zewsząd siły Natury. Mogą one nam pomagać, angażując w to otaczające nas i przenikające wszystko prądy energii, co przyczyni się znacznie do naszego rozwoju, czyniąc nas prawdziwie wolnymi i co raz bardziej świadomymi istotami na Ziemi.

W Chinach, nauka ta nosi ona nazwę Feng Shui.

Kiedy jesteśmy zdolni do świadomego odczuwania (bo odbieramy zawsze) prądów energii płynących z  Natury, możemy w sposób łatwy poszerzyć nasze techniczne możliwości, czyniąc je jeszcze bardziej nowoczesnymi i aktualnymi.

Magia duchowa jest daleko zaawansowaną technologią. Rządzi się ona prawami, nie znajdującymi naukowych i racjonalnych wytłumaczeń. Wszystko w niej jednak jest realne.

 

Wiadomość z 1993 r. od świetlistej istoty nazwanej Horusem:

„Pole magnetyczne Ziemi, jest częścią mojego fizycznego ciała. Moje skrzydła obejmują Planetę i strzegą one w ten sposób życia na Ziemi, przed niekorzystnym wpływem bardzo ciężkiego promieniowania, ostrych cząstek płynących ze Słońca. Tylko dzięki temu, możliwe jest Wasze życie na Ziemi.

Jeśli uczymy się porozumiewania z boskimi siłami przyrody, udaje nam się potem z łatwością pojąć wszelkie prawa Natury i zobaczyć, jak one funkcjonują w sposób rzeczywisty.

Zaprzeczanie prawom tego boskiego poziomu, zaprzecza jednocześnie prawom elementarnego rozumowania.”

Horus mówi: „O prawdziwej magii mówić możemy tylko wówczas, gdy twoje dzieła podobają się Bogu, dobrze służąc jednocześnie człowiekowi.”

 

Uwaga: używając magicznych instrumentów Haralda Alke© z Kyborg Instytutu©, zmienić się może Państwa sposób postrzegania, jak i świadomość. Wyostrzyć może się Państwa intuicja i wrażliwość na odbiór subtelnych energii.

horsourc small

Sztuka Feng Shui i Nowa Studnia Horusa®.

Nowa Studnia Horusa® idealnie nadaje się dla sztuki Feng Shui, gdyż możliwe jest przetransportowanie dużej ilości energii, nawet z dalekich odległości.

Czerpie ona energię z ruchów strumieni pola magnetycznego Ziemi, które cyrkulują po całej powierzchni Planety.

Kto zna się choć trochę na tym zagadnieniu ten wie, że wszędzie tam znajdują się zawsze miejsca pozytywnej i bardziej negatywnej energii, tworzące tzw. miejsca męskie i żeńskie.

Naturalna energia powinna cyrkulować pomiędzy tymi miejscami we właściwy sposób tak, aby grunt i żyjących na nim ludzie zaopatrzyć optymalnie w pozytywną energię, jak również odwrócić szkody w taki sposób, aby mogli oni prowadzić swe życie szczęśliwie z

  nastawieniem na sukces. Razem z tą Nową Studnią Horusa® jesteśmy w stanie sprostać tym wymaganiom i stworzyć właściwy kierunek dla optymalnego życia i rozwoju ludzi na Ziemi.

 

Nowa Studnia Horusa® czerpie swoją energię ze swojego otoczenia, przyciągając zewsząd duże ilości nowej, kreatywnej energii, tworzącej dla nas bezgraniczne możliwości.

Ludzie sensytywni mogą widzieć, jak faluje nieprzerwany strumień pozytywnej energii, rozpościerający się ze Studni Horusa tak, jak ma to miejsce w Feng  Szui, czyli we wszystkich kierunkach, rozlewając się niczym fontanna i wysyłająca strumień światła do Nieba, morska latarnia.

Gdy Nową Studnię Horusa® ustawimy w otoczeniu oryginalnych Podwójnych Energetycznych Piramid Horusa, zaczyna ona przyciągać ich energię, wzmacniając ją wielokrotnie i rozprzestrzeniając ją na jeszcze większe odległości, niż gdyby mogły to zrobić Piramidy Horusa, stojące samodzielnie bez niej.

Te obydwa sprzęty niezwykle uzupełniają się i współpracują ze sobą synergicznie.

Pozytywna energia Nowej Studni Horusa® może zostać wykorzystana również, w celu odparcia wszelkiego rodzaju przeszkadzających nam w rozwoju negatywnych wpływów energetycznych, jak również wszelkiego rodzaju opętań czy rozpuszczania blokad. Do Studni Horusa® możemy nawet stanąć, by uwolnić się i oczyścić energetycznie z tego, co destrukcyjne i negatywne, napełniając się jednocześnie nową, orzeźwiającą i twórczą energią, potrzebną do szczęśliwego i kreatywnego życia.

Dzięki takiemu zabiegowi zostajemy oczyszczeni energetycznie i ożywieni od nowa.

Funkcjonowanie Nowej Studni Horusa® przyrównać możemy w prosty sposób do odkurzacza, który zbiera całą energię ze swojego otoczenia, w tym również wszelkie złe duchy, czy uporczywe negatywne byty, transformując je w kierunku Światła tak, aby już nigdy nie powróciły one ponownie.

Studnia Horusa Prawidłowe ustawienie Nowej Studni Horusa.

Podobnie, jak w przypadku Piramid Horusa, Nowa Studnia Horusa® powinna być ustawiana przy użyciu kompasu.

W miarę równa powierzchnia, na której studnię ustawiamy, powinna umożliwiać nam ułożenie jej w kierunku północ- południe tak, aby każdy z rogów

studnia Horusa

 jej ośmiokąta mógł swobodnie wskazywać jeden z kierunków geograficznych, a mianowicie północ, północny wschód, wschód, południowy wschód, południe, itd.

Połączenie poprzeczne, na którym spoczywa kryształowa kula z górskiego kwarcu, powinno wskazywać kierunek południowego - zachodu.

 

Nowe Berła Horusa - Magiczne Pręty Mocy.

Horus mówi:

Nowe Berła Horusa, to Magiczne Pręty Mocy, które magazynują dla nas energię.

Ich konstrukcja to pradawna i bardzo efektywna technologia. Pręty takie były robione dla ludzi na Atlantydzie.

Gdy używamy tych magicznych prętów przez dłuższy czas, stają się one częścią nas i możemy nimi później tworzyć wszystko, co zechcemy. Zogniskowana moc naszej świadomości może zostać precyzyjnie ukierunkowana. Dzięki temu możemy osiągać nasze osobiste, życiowe cele. Pręty te magazynują rezerwy energii dla nas. Możemy siłą myśli wprowadzić do ich wnętrza energię, którą później możemy ponownie pobierać dla siebie i nakierowywać ją precyzyjnie na (pozytywny) cel. One przechowują dla nas potrzebne rezerwy energii.

Kładąc te berła do wnętrza modelu A lub B oryginalnej Piramidy Horusa®, ich metalowe końcówki mieszczą się całkowicie w jego wnętrzu.

 

Berła HorusaKiedy zajmujemy się podobnymi metodami, zanurzamy się w tajemniczy świat magii i zaczynają mieć dla nas znaczenie prawa, które w tej magii obowiązują.

Jest, zatem dobrze te prawa znać i respektować. W prawach tych obowiązuje prawo karmy, dlatego należy zachować przy ich wykorzystywaniu szczególny umiar.

Berła Horusa® to są sprzęty Mocy. Należy ich, więc używać tylko dla pozytywnych celów. Ten, kto myśli, że może ich nadużywać, bierze na siebie również konsekwencje swoich czynów. Należy, więc brać pod uwagę wszystkie nakazy jak i prawa uniwersalne.

Magiczne Pręty Mocy, Energetyczne Piramidy Horusa®, jaki i Studnia Horusa® ochraniają nas i uwalniają od obcych energetycznych struktur negatywnej mocy, które przeszkadzają nam w naszym swobodnym, duchowym rozwoju osobistym. Pozwalają nam również nawiązać kontakt z tym, co pozytywne, Świetliste i Boskie.

Gdy mamy blisko siebie swój Energetyczny Pręt Mocy, nie musimy się już niczego obawiać. On nas chroni. On może nam towarzyszyć także podczas naszej podroży. Możemy go wykorzystywać jak swoistego rodzaju baterię, naładowaną naszą osobistą rezerwą energii.

 

Ludzkość znajduje się teraz, na początku nowego etapu swojego rozwoju. Wykorzystując dobrze tę nową fazę, możemy się wznieść i swobodnie wzrastać duchowo, uwalniając od zawirowań negatywnej przeszłości. Możemy znaleźć się ponad fazą depresji i frustracji. Będzie zależało tylko od nas samych, w jakim kierunku rozwinie się w przyszłości dalej człowiek.

Każdy Pręt Mocy zmienia w swoim polu, Kontinuum Czasoprzestrzeni tak mocno, że przeszkadza to w sposób ciągły w pracy negatywnym siłom, które są na te zmiany bardzo wrażliwe. Dlatego pręty te powinny być rozpowszechniane, a ludzie będą je już sami pojmowali jak najbardziej właściwie je wykorzystywać.

Te Magiczne Pręty Mocy w Azji nazywano „Dorje” (tyb. Niezniszczalny)

 

 

W „Dorje” (tyb. lub Vajra  {sans.} dosłownie znaczy diament, ale w rzeczywistości symbolizuje piorun).

 

 

Irena Mielimąka

 

Dorje


DORJE

dorje

Podwójne dorje

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © by Irena Mielimąka, Polskie Centrum Odnowy Energetycznej - Piramidy Horusa® Śląsk 2006-2022
ul. Nrutowicza 45, 44-283 Rydułtowy 
tel. +48 601 463 290 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  http://piramidyhorusa.slask.pl/

Modele energetycznych piramid Horusa® są chronione patentem nr M 9302848.2 Niemieckiego Biura Patentowego z dnia 14.4.1993 pod nazwą „podwójne piramidy”. Wszelkie prawa autorskie© oraz znak towarowy przynależą do D. Harald ALKE. Znak towarowy jest zastrzeżony. Wykonywanie kopii jest Zabronione! Materiały publikowane w naszym portalu internetowym, takie jak: teksty, fotografie, szkice, malowidła, muzyka inne są chronione międzynarodowymi prawami autorskimi jak również nasze wszystkie książki, płyty CD i inne publikacje. Wszystkie nasze produkty, wyroby artystyczne, malowidła, instrumenty magiczne, ich szkice i projekty są chronione patentami, są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wykorzystanie oraz publikacja, w całości lub we fragmentach w radio, TV, kopiowanie nośników elektronicznych, przetwarzanie w sieciach i systemach komputerowych, jak również tłumaczenie na inne języki jest zabronione. Wszelkie sposoby wykorzystania wymienionych materiałów są możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody lub kontraktu. Wszelkie publikacje internetowe przeznaczone są do prywatnego użytku odwiedzających bez możliwości dalszego ich publikowania lub innych sposobach wykorzystania. Wszelkie naruszenia będą ścigane sądownie.

Piramidy Horusa - Polskie Centrum Odnowy Energetycznej

 

 

 

© 2008 JUŻ WSZYSCY NAS KUPUJĄ! - Irena Mielimąka prezentuje oryginalne PIRAMIDY HORUSA® z Instytutu Kyborg® - STRONA INFORMACYJNA - | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de